atrinadoctor atrinadoctor .

atrinadoctor

مشاوره با متخصص هیپنوتیزم

مشاوره با متخصص هیپنوتیزم

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی است که حالت هایی شبیه آن را بارها در زندگی روزمره خود، تجربه کردیم. بنابراین یک وضعیت عجیب و ترسناکی نیست. مثلا لحظاتی که غرق مطالعه کتاب، بازی کامپیوتری یا تماشای فیلم شدیم به طوریکه صدای پیرامون را نمی شویم و متوجه گذر زمان نمی شویم. یا زمانیکه دانشجویی سرکلاس نشسته و غرق در تخیلات و تفکرات یا رویاها خود شده و با صدایی ناگهانی و بلند از آن حالت بیرون می آید.

به طور کلی هیپنوتیزم یک حالت ذهنی شبیه خلسه، که شبیه حالت خواب است اما در آن فرد، کاملا آگاه و هوشیار است و منجر به افزایش تمرکز و توجه و پیشنهاد پذیری فرد می شود.

 

انواع هیپنوتیزم

هیپنوتیزم هدایت شونده: سایت ها و مشاوره های آنلاین اغلب از این نوع استفاده می کنند. که از دستورالعمل های ضبط شده و موسیقی برای القای حالت خواب آور استفاده می کنند.

خود هیپنوتیزم: فرآیندی که خود شخص هیپنوتیزم را به خود القا می کند که برای کمک به خود برای کنترل استرس و درد استفاده می شود.

هیپنپتیزم درمانی (هیپنوتراپی) : در این روش متخصصین توجه فرد را از محیط خارج به درون فرد مترمکز می کند. این نوع از هیپنوتیزم به دو شیوه، هیپنوتیزم حضوری و هیپنوتیزم آنلاین انجام می شود.

هیپنوتیزم آنلاین:

 برای کسانی که به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری ندارند هیپنوتیزم آنلاین بهترین گزینه است  و روند درمان آنلاین توسط متخصص، هیپنوتراپیست مدیریت می شود و اثر بخشی یکسانی نسبت به مراجعه حضوری دارد. روش های گوناگونی درهیپنوتیزم آنلاین وجود دارد مانند تلقین درمانی ، حساسیت زدایی، هیپنوتیزم درمانی تحلیلی، خود هیپنوتیزمی

موارد درمان هیپنوتیزم آنلاین

درمان اظطراب و استرس، اختلالات خوردن و اختلال استرس پس از سانحه، عدم اعتماد به نفس، خجالت و ترس از جمع، وسواس و افکار مزاحم، پرخاشگری، تیک های عصبی، لکنت زبان، پانیک اتک یا حمله هراس، بی میلی جنسی، اختلالات و انحرافات جنسی، ناتوانی جنسی، درمان زود انزالی یا دیر انزالی، درمان همجنس خواهی و همجنس گرایی، درمان وسواس جنسی، درمان پیش فعالی، درمان مازوخیسم یا خودآزاری جنسی، درمان ترس و فوبیای مزمن روانی، سادیسم جنسی، درمان اعتیاد و وابستگیهای روانی مضر، درمان دردها یا اختلالات روانی و جسمانی، کنترل اشتها، کاهش فشار فکری

هیپنوتیزم درمانی کاربردهایی در زمینه پزشکی هم دارد مانند: کاهش علائم سندروم روده تحریک پذیرو علائم مرتبط با آن، از بین بردن، یا کاهش مشکلات پوست مانند زگیل و پسوریازیس، بیماری های مزمن درد مانند آرتریت روماتوئید، کاهش درد هنگام زایمان، در بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی منجر به کاهش حات تهوع و استفراغ ، کمک به افرادی که تغییراتی در الگوی رفتاری دارند مانند ترک سیگار کاهش وزن یا جلوگیری از شب ادراری

آیا می توان بعد از هیپنوتیزم، تمام وقایع هیپنوتیزم را به یاد آورد؟

بله، درمانجو، تمام وقایع و بیانات متخصص آنلاین را به یاد می آورد تنها در برخی موارد بسیار محدود برای اهداف درمانی ، متخصص تلقین می کند که بیمار برخی مطالب یا حوادث را فراموش کند.

برای دریافت مشاوره آنلاین به سایت atrinadoctor.com/مراجعه فرمایید.

 

 

  

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۳:۲۵ توسط:atrinadoctor موضوع: نظرات (0)