atrinadoctor atrinadoctor .

atrinadoctor

مشاوره با متخصص بای پس معده

مشاوره با متخصص بای پس معده

یکی از روش های جراحی که منجر به کاهش وزن می شود، بدون داشتن رژیم لاغری یا ورزش خاصی عمل بای پس معده است در این روش قسمت بالای معده بریده می شود و به قسمت پایین روده وصل می شود و قسمت بالای روده به قسمت پایین تر روده وصل می شود و این کار باعث کاهش جذب غذا می شود.

این مکانیزم باعث می شود تا بدن کالری کمتری جذب کند و یکی معضلات افراد که از آن رنج می برند چاقی است بنابراین روزانه افراد زیادی در صدد رفع این معضل اقدام می کنند. بنابراین داشتن اطلاعات کافی برای انجام چنین عملی و دانستن نحوه انجام جراحی ، دوره نقاهت آن و مزایا و عوارض این جراحی و دریافت مشاوره با متخصص عمل بای پس معده، و به طور کلی کسب اطلاعات کافی درباره جراحی بای پس معده ، قبل از انجام جراحی امری است ضروری.

موارد کاربرد مشاوره آنلاین و مزایای آن

برای مشاوره و کسب اطلاعات کافی و یا پیدا کردن پزشک متخصص مجرب نیاز به مشورت با چندین پزشک است ، این کار بسیار زمان بر و طولانی و هزینه بر می شود.

 برای افرادیکه با مشکل کمبود زمان مواجه هستند به دلیل اشتغال کاری به صورت تمام وقت

گاهی بیمار بعد از عمل جراحی باید شرح حال خود را به پزشک توضیح دهد اما به دلیل سختی رفت و آمد نزد پزشک ، می تواند به صورت آنلاین و حتی تصویری این کار را انجام دهد ودر صورت لزوم، دارو برای بهبود و التیام زخم ها و جراحات بعد از عمل تجویز  کند ، و در مواقع ضروری توصیه کند به صورت حضوری معاینه صورت گیرد.

صرف هزینه ویزیت و رفت و آمد، برای مراجعه به مراکز درمانی و پزشکان مختلف

 با مشاوره آنلاین می توان با متخصصین بیشتری در مدت زمان کمتری صحبت کرد و مشاوره گرفت

به طور کلی مشاوره به صورت حضوری با آنلاین تفاوت اساسی ندارد تنها تفاوت آن در شیوه ارتباط بین پزشک و مراجع است.

 

برای دریافت مشاوره آنلاین به سایت atrinadoctor.com/مراجعه فرمایید.

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۶:۳۳ توسط:atrinadoctor موضوع: نظرات (0)