atrinadoctor atrinadoctor .

atrinadoctor

مشاوره آنلاین چشم پزشکی

مشاوره آنلاین چشم پزشکی

چشم یکی از مهم ترین عضوهای بدن ماست . ما با استفاده از این عضو  می توانیم قشنگی، زیبایی  و قدرت خداوند را در زندگی ببینیم و لذت ببریم و در واقع یکی از ابزارهای مهم ارتباطی  ما با دنیای پیرامون است .

ما با استفاده از چشم می توانیم انواع احساس هایمان را به دیگری منتقل و درک کنیم  همچنین باعث حفظ ایمنیمان  در یکسری از مکان ها میباشد . به همین دلیل نقش پررنگ و بسیار بزرگی در زندگی روزمره مان دارد .

نقص چشم به معنی از دست دادن توانایی است پس یکی از مهم ترین عضو های بدن برای معاینه می تواند چشم باشد.

- مشاوره چشم پزشکی :  متخصصین چشم پزشکی با انجام یکسری آزمایشات و معاینه کردن افراد ، میزان دید و بیماری های چشمی آنها را ارزیابی میکنند و در صورت نیاز با تجویز عینک ،  دارو ، یا عمل های جراحی از آنها پیشگیری و یا درمان میکنند . ما نیز با انجام و عمل به گفته و دستورات متخصصین در طی زمان به بهبود آن کمک میکنیم .

 -چه زمانی باید به چشم پزشک مراجعه کنیم ؟

اگر بیماری و مشکلات چشم را نادیده بگیریم و در درمان آن ها قصور کینم، عواقبی دارند که جبران پذیر نخواهند بود . در صورت بروز یکسری از بیماری ها اعم از چشم درد ، عدم تشخیص رنگ ها  ، تغییر دید  ، عفونت و قرمزی  ، تورم  ، آبریزش و یا نابینایی باید به پزشکان چشم پزشکی  برای بهبود و درمان آن هر چه سریعتر مراجعه کنیم .

 -معاینه چشم هر چند وقت یکبار انجام شود ؟

معاینه  ، برای رده های سنی مختلف متفاوت است . برای مثال در نوزادان با انجام آزمایش ها و معاینه در شش ماهگی ،  می توان مشکل بینایی و یا نارسایی آنهارا تشخیص داد و درمان کرد و در کودکان تا 5 سال باید در سن 3 تا 5 سالگی مراجعه کرد اما در بزرگسالان به صورت زیر است :

نوجوانان : هر 1 یا 2 سال یکبار

افراد 20 تا 30 سال : هر 5 تا 10 سال یکبار

افراد 30 تا 54 سال : هر 2 تا 4 سال یکبار

افراد 55 تا 64 سال : هر 1 تا 3 سال یکبار

البته در افرادی که سوابق خانوادگی ابتلا به بیماری های چشمی را دارند و یا از لنز و عینک طبی استفاده میکنند  ، این فواصل زمانی برای آنها کوتاهتر خواهد بود .

-مشاوره آنلاین چشم پزشکی :

در مشاوره آنلاین ،  اگر سوالی در زمینه بیماری و التهاب ، تنبلی چشم ، انحراف چشم ، جراحی چشم، عینک و لنز های طبی دارید می توانید از آنها در هر مکان و زمانی به صورت آنلاین با متخصصین چشم پزشکی مشاوره بگیرید و سوال هایتان را مطرح کنید تا در سریع ترین زمان ممکن و بدون گرفتن نوبت به سوال هایتان پاسخ داده شود .

اهمیت چشم بسیار بالااست و در صورت بروز هر بیماری ای باید در اسرع وقت به دکتر مراجعه کنیم .

 برای گرفتن مشاوره آنلاین به سایت    atrinadoctor.com/مراجعه فرمایید

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۱۷:۵۵ توسط:atrinadoctor موضوع: نظرات (0)